Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

Publikované: 3. septembra 2024

Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

Tak sme sa dočkali😊. Po dvoch mesiacoch prázdnin zaplnili školský dvor žiaci, rodičia a pedagógovia našej školy, aby spoločne slávnostne otvorili nový školský rok. Ten má pre nás špeciálnu príchuť – ako jedna zo 401 škôl budeme zavádzať nový štátny vzdelávací program. A týkať sa to bude najmä tohtoročných prváčikov, ktorých sme privítali potleskom na otvorenej scéne 😃.  Dnes prvýkrát prekročili prah školy, sadli si do svojej lavice, stretli sa s pani učiteľkou, pani vychovávateľkou. Vkladáme do nich veľké nádeje. Že sa stanú hrdými žiakmi Laboreckej a budú šíriť jej dobré meno.
Všetkým žiakom a pedagógom prajeme v novom školskom roku veľa úspechov, zážitkov, podnetov a krásne prežitých spoločných dní a mesiacov. ❤