Praktické účelové cvičenie pre žiakov 2. stupňa

Publikované: 23. septembra 2024

Praktické účelové cvičenie pre žiakov 2. stupňa

Dňa 20. septembra, naša škola zorganizovala praktické účelové cvičenie pre žiakov 2. stupňa.
💪😉
Účelové cvičenie pozostávalo z niekoľkých stanovísk, kde sa žiaci mohli naučiť a vyskúšať si rôzne praktické činnosti. Na stanovisku prvej pomoci sa žiaci oboznámili so základmi poskytovania resuscitácie a ošetrenia zranení, čo im poskytlo cenné vedomosti pre každodenný život.
Na ďalšom stanovisku sa žiaci učili pracovať s buzolou, stanovisko dopravnej výchovy preverilo ich vedomosti v oblasti dopravy.
Lanová dráha preverila ich odvahu a prenášanie medicimbalov tímovosť a spoluprácu v kolektíve. ✌️🙂
Účelové cvičenie bolo pre žiakov nielen príležitosťou na zábavu, ale aj dôležitou lekciou v praktických zručnostiach a vedomostiach. Ďakujeme všetkým učiteľom, ktorí prispeli k úspešnému priebehu tohto podujatia. 🙂👌
#zslaborecka #druhystupen #humenne #zakladnaskola #ucelovecvicenie #podmemakaj #sportuzdar #spolupraca #vdacnost