Výchovný koncert

Publikované: 13. októbra 2024

Výchovný koncert

V piatok 11. októbra sa v našej škole uskutočnil výchovný koncert košického speváka Martina Krausza, ktorý je známy ako ex-finalista súťaže Slovensko hľadá Superstar II., účinkujúci v relácii Hit Storočia, Čekyho hudobný labák, Zlatá Brána, či Superstar TOUR). Témou koncertu boli povolania a Martin zdôrazňoval dôležitosť venovať sa tomu, čo človeka baví.

Koncert priniesol skvelú atmosféru – Martin Krausz dokázal nielen to, že je výborný spevák a muzikant, ale aj zapojiť a nadchnúť celé publikum. Žiaci spoločne tlieskali, spievali a dokonca tancovali na jeho vystúpenie. Po skončení koncertu nasledovala dlhá autogramiáda, kde si Martin ochotne našiel čas pre každého žiaka. Deti si nechávali podpisy na všetko. čo mali po ruke, teda doslova – na ruky, prezuvky, puzdrá mobilov atď. Tento  deň plný radosti a hudby im priniesol nezabudnuteľný zážitok.